RN73C2A154RBTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RN73C2A154RBTDF
JLCPCB Part #
C3960039
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 154Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS