RN73C2A12R7BTG
MFR.Part #
RN73C2A12R7BTG
JLCPCB Part #
C4045193
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS