RN73C2A124KBTDF
MFR.Part #
RN73C2A124KBTDF
JLCPCB Part #
C2090201
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 124kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS