RN73C2A10KLTD
MFR.Part #
RN73C2A10KLTD
JLCPCB Part #
C4242460
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS