RN73C2A100KBTDF
MFR.Part #
RN73C2A100KBTDF
JLCPCB Part #
C2073626
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100V 100kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS