RN73C1J90K9BTDF
MFR.Part #
RN73C1J90K9BTDF
JLCPCB Part #
C4272385
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 90.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS