RN73C1J88R7BTD
MFR.Part #
RN73C1J88R7BTD
JLCPCB Part #
C1715318
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 88.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS