RN73C1J88K7BTDF
MFR.Part #
RN73C1J88K7BTDF
JLCPCB Part #
C1729120
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 88.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS