RN73C1J5K36BTD
MFR.Part #
RN73C1J5K36BTD
JLCPCB Part #
C1716024
Description
-55℃~+155℃ 5.36kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS