RN73C1J487RBTDF
MFR.Part #
RN73C1J487RBTDF
JLCPCB Part #
C1729636
Description
-55℃~+155℃ 487Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS