RN73C1J487RBTD
MFR.Part #
RN73C1J487RBTD
JLCPCB Part #
C1716038
Description
-55℃~+155℃ 487Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS