RN73C1J475RBTDF
MFR.Part #
RN73C1J475RBTDF
JLCPCB Part #
C1729623
Description
-55℃~+155℃ 475Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS