RN73C1J41K2BTG
MFR.Part #
RN73C1J41K2BTG
JLCPCB Part #
C3970681
Description
-55℃~+155℃ 41.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS