RN73C1J38R3BTD
MFR.Part #
RN73C1J38R3BTD
JLCPCB Part #
C1715078
Description
-55℃~+155℃ 38.3Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS