RN73C1J316KBTDF
MFR.Part #
RN73C1J316KBTDF
JLCPCB Part #
C1730192
Description
-55℃~+155℃ 316kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS