RN73C1J24R3BTG
MFR.Part #
RN73C1J24R3BTG
JLCPCB Part #
C3987311
Description
-55℃~+155℃ 24.3Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS