RN73C1J20K5BTD
MFR.Part #
RN73C1J20K5BTD
JLCPCB Part #
C1715029
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS