RN73C1J19R6BTDF
MFR.Part #
RN73C1J19R6BTDF
JLCPCB Part #
C1730567
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS