RN73C1J14R7BTG
MFR.Part #
RN73C1J14R7BTG
JLCPCB Part #
C4190826
Description
-55℃~+155℃ 14.7Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS