RN73C1J115KBTD
MFR.Part #
RN73C1J115KBTD
JLCPCB Part #
C3936785
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS