RN73C1J10RBTD
MFR.Part #
RN73C1J10RBTD
JLCPCB Part #
C3998367
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS