RN73C1E845RBTD
MFR.Part #
RN73C1E845RBTD
JLCPCB Part #
C1717767
Description
-55℃~+155℃ 25V 62.5mW 845Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS