RN73C1E665RBTG
MFR.Part #
RN73C1E665RBTG
JLCPCB Part #
C4087761
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 665Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS