RN73C1E549RBTG
MFR.Part #
RN73C1E549RBTG
JLCPCB Part #
C3946163
Description
-55℃~+155℃ 549Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS