RN73C1E4K12BTD
MFR.Part #
RN73C1E4K12BTD
JLCPCB Part #
C1717776
Description
-55℃~+155℃ 25V 4.12kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS