RN73C1E301RBTG
MFR.Part #
RN73C1E301RBTG
JLCPCB Part #
C4349521
Description
-55℃~+155℃ 301Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS