RN73C1E2K61BTD
MFR.Part #
RN73C1E2K61BTD
JLCPCB Part #
C1718094
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS