RN73C1E2K37BTDF
MFR.Part #
RN73C1E2K37BTDF
JLCPCB Part #
C4096562
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS