RN73C1E20K5BTD
MFR.Part #
RN73C1E20K5BTD
JLCPCB Part #
C4243063
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS