RN73C1E11KBTDF
MFR.Part #
RN73C1E11KBTDF
JLCPCB Part #
C4138125
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS