RN73C1E11K5BTG
MFR.Part #
RN73C1E11K5BTG
JLCPCB Part #
C3929019
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS