RN73A2A1K2BTD
MFR.Part #
RN73A2A1K2BTD
JLCPCB Part #
C3993003
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS