RN73A1J10KLTG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RN73A1J10KLTG
JLCPCB Part #
C4201504
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS