RLW73PA3FR047TE
MFR.Part #
RLW73PA3FR047TE
JLCPCB Part #
C5875068
Description
-55℃~+155℃ 3W 47mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS