RLW73B2FR047TD
MFR.Part #
RLW73B2FR047TD
JLCPCB Part #
C6975713
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 47mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS