RLW73A2FR012TD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RLW73A2FR012TD
JLCPCB Part #
C5854307
Package
0508
Description
-55℃~+155℃ 12mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS