RLC73PD2BR287FTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RLC73PD2BR287FTD
JLCPCB Part #
C20476745
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1W 287mΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS