RA73F2A9K53BTD
MFR.Part #
RA73F2A9K53BTD
JLCPCB Part #
C4069963
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS