RA73F2A8K06BTD
MFR.Part #
RA73F2A8K06BTD
JLCPCB Part #
C4245400
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS