RA73F2A604RBTDF
MFR.Part #
RA73F2A604RBTDF
JLCPCB Part #
C7037778
Description
-55℃~+155℃ 1W 604Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS