RA73F2A53R6BTD
MFR.Part #
RA73F2A53R6BTD
JLCPCB Part #
C4331918
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 53.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS