RA73F2A51R1BTDF
MFR.Part #
RA73F2A51R1BTDF
JLCPCB Part #
C6636843
Description
-55℃~+155℃ 1W 51.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS