RA73F2A24K3BTD
MFR.Part #
RA73F2A24K3BTD
JLCPCB Part #
C4196290
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 24.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS