RA73F2A20KBTD
MFR.Part #
RA73F2A20KBTD
JLCPCB Part #
C4065739
Description
-55℃~+155℃ 1W 20kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS