RA73F2A20K5BTDF
MFR.Part #
RA73F2A20K5BTDF
JLCPCB Part #
C6749939
Description
-55℃~+155℃ 1W 20.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS