RA73F2A1K02BTD
MFR.Part #
RA73F2A1K02BTD
JLCPCB Part #
C6636835
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 1W Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS