RA73F1J8K45BTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RA73F1J8K45BTDF
JLCPCB Part #
C4032279
Package
0603
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS