RA73F1J4K64BTD
MFR.Part #
RA73F1J4K64BTD
JLCPCB Part #
C3925006
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 4.64kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS