RA73F1J464RBTDF
MFR.Part #
RA73F1J464RBTDF
JLCPCB Part #
C3923842
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 464Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS