RA73F1J301RBTD
MFR.Part #
RA73F1J301RBTD
JLCPCB Part #
C4123934
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 301Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS